telefon2  +48 789 387 762

O mnie

Marketingiem i współpracą z markami fashion zajmuję się od dwudziestu lat. W tym okresie wielokrotnie współpracowałam z polskimi i zagranicznymi inwestorami prowadzącymi sprzedaż produktów i usług na polskim rynku. Długo obserwowałam pracę wielu osób i ich zmagania w tworzeniu świadomości marki. Postanowiłam wykorzystać swoje doświadczenie  oraz potrzebę dzielenia się wiedzą i wesprzeć właścicieli firm pragnących poprawić komunikację oraz rozpoznawalność marki na rynku.

Nauczyłam się współpracy z wieloma ludźmi, trudnej sztuki komunikacji, odpowiedzialności i indywidualnego podejścia do problemów oraz ich rozwiązywania. Wiedza i doświadczenie zdobyte we współpracy z polskimi i zagranicznymi inwestorami to przede wszystkim samodzielność, odpowiedzialność za projekt, od pierwszych kroków do finalizacji.

Organizowałam wiele prezentacji, eventów, sztuk teatralnych oraz pokazów mody.

Dzięki mojemu doświadczeniu podczas wielu szkoleń w kraju i zagranicą, jestem w stanie z łatwością dotrzeć do sedna problemów moich klientów i pomóc im znaleźć oraz wprowadzić odpowiednie rozwiązania, które realnie poprawią ich sytuację zawodową oraz wyniki biznesowe.

 

Drukuj E-mail